Miło nam Państwa powitać!
Świadczymy usługi w zakresie reklamy wizualnej już od 1993 roku – udało się nam nie tylko zrealizować setki projektów dla wielu uznanych firm, ale również nabrać odpowiedniego doświadczenia w ich projektowaniu oraz wykonywaniu.
Specjalizujemy się głównie w reklamie na samochodach, również w wykonawstwie banerów, tablic oraz aranżacji biur, sklepów itp.
Lista naszych Klientów jest naprawdę duża – patrz tabela – to często serie po kilkaset samochodów (Wedel, Pepsico, Procter&Gamble, Unilever, TESCO, Henkel, ADT, Star Foods, Macrologic), ale również pojedyncze egzemplarze aut, w które wkładamy tyle samo serca, co w przedsięwzięcia duże. W produkcji reklam wykorzystujemy wszystkie dostępne obecnie techniki – wydruki na folii, banerach, wycinanie grafik, sitodruk.
To nadal sprawia nam przyjemność – dlatego nie mamy zawiedzionych usługobiorców. Od 5 lat świadczymy także wykonywanie zdjęć lotniczych – obiektów, terenów inwestycyjnych, działek, dróg itp. Ukazanie piękna Ziemi również stanowi ważny element tej działalności – to chęć pokazania wspólnego dziedzictwa.
Zapraszamy!!!